VD serie van Astec

VD serie van Astec

Een Rib voor de sportieve en professionele gebruiker.

VD serie van Astec

VD serie van Astec

De Rib voor de sportieve Rib bestuurders. Als u op zoek bent naar een eenvoudige, betrouwbare en functionele semi-rigide, dan is een van deze modellen iets voor u. Of het nu gaat om vissen, duiken of meer extreme sporten, we hebben zeker de versie en accessoires die je nodig hebt.

Verkrijgbaar in de lengte van 4.10 tot 520.

Omdat de boot door de koper zelf is samen te stellen, kunnen wij geen technische informatie geven. Lengte en breedte is gelijk aan de Classic serie.

Maar de indeling van type-console en banken is aan de klant. Puur maatwerk!

I

Technische informatie VD serie

De rubberboot veel kwaliteit

Technische informatie VD serie. Voor meer informatie sturen wij u graag de digitale folder. U mag ook bellen of een E-mail sturen.

type lengte breedte gewicht max motor personen prijs PVC prijs hypalon
410 4.05 1.93   50  6+1  € 4.776,=  € 8.950,=
450 4.45 2.08   80  8  € 5.365,=  € 9.975,=
490 4.95 2.08   100  10  € 5.895,=  € 10.370,=
520 5.20 2.15   115  13  € 6.335,=  € 10.975,=

Dé specialist in RIBS, Rubberboten en Trailers.

Overweegt u een Rib boot oof rubberboot te kopen? Bekijk het uitgebreide assortiment ribs en rubberboten van Nautica Watersport of bezoek  onze prachtige showroom in Sneek, midden in het hart van het Friese watersportgebied.

Aanbod RIB en rubberboten